Firma
            Anteny
            Domofony
            Sieci komputerowe
            Instalacje elektryczne
            Poradnik dla inwestora
            Referencje
            Galeria zdjęć
            Linki
            Kontakt

       
      Menu Domofony
 


Specjalizujemy się w instalacjach domofonowych, wideodomofonowych w domkach jednorodzinnych, blokach mieszkalnych, biurach oraz innych budynkach użyteczności publicznej.

    Cennik montażu domofonów

    Jeśli instalacja jest prawidłowo wykonana (w szczególnosci pomiedzy budynkiem a ogrodzeniem jest ułożony KABEL telefoniczny ziemny a nie przewód telefoniczny) - najczęstszy bład inwestorów/wykonawców,  podłączenie urządzeń potrzebnych do komunikacji między budynkiem wolnostojącym a ogrodzeniem (domofon analogowy),  montaż urządzeń wacha się w granicach 400-500 zł netto w zależności od pracochłonności prac.

Budynki wielorodzinne, gdzie wchodzi w zakres prac instalacja domofonowa  są wyceniane indywidualnie, ze względu na różnorodność tych budynków a co za tym idzie różna pracochłonność wykonywanych czynności.

  Instalacje wideodomofonów można przyjąć analogicznie do w/w instalacji domofonowych  (jeśli chodzi o cenę usługi), natomiast trzeba uwzględnić wyższy koszt materiałów potrzebnych do montażu wideodomofonu.

Uwagi dotyczące zakupu urzadzeń

   Przestrzegam Państwa przed samodzielnym zakupem domofonów lub wideodomofonów, szczególnie przed zakupami w supermarketach budowlanych. W większości przypadków jest  to sprzęt produkcji chińskiej o dość mizernym wykonaniu...

Z reguły jeśli już ktoś z Państwa nabył takie urządzenia usługa montażu w/w urządzeń jest na odpowiedzialność inwestora ze względu na dość dużą awaryjność tego sprzętu....

   

 
 
 
 
 
Usługi elektryczne Lublin, El-Plum, instalacje elektryczne Lublin, elektroinstalacje
Profesjonalne bezpłatne statystyki www